E-publikacja „Dlaczego nie możesz schudnąć? – Czyli formuła na to jak ruszyć z miejsca.”

 

 


„Jest świetną wskazówką dla nas jakich błędów nie popełniać w trakcie odchudzania”

Gratuluję napisania wspaniałego ebooka. Myślę że mnie i wielu czytelnikom pomoże w rozpoczęciu walki z nadwagą. Jest świetną wskazówką dla nas jakich błędów nie popełniać w trakcie odchudzania.

Podałeś bardzo fajne i łatwe sposoby rozpoczęcia prawidłowej diety. Ja na pewno skorzystam z tych rad i myślę że będą mi bardzo pomocne w mądrym odchudzaniu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam 🙂 🙂

Marcinie jeszcze raz z całego serca dziękuję, że dałeś mi tą szansę 🙂 Jestem bardzo szczęśliwa, że ktoś we mnie uwierzył.

Anna Iwańska, Olsztyn


„Przeczytałam i jestem pod dużym wrażeniem”

Przeczytałam i jestem pod dużym wrażeniem. Gratuluję wiedzy i sposobu jej przekazu. To materiał bardzo interesujący, innowacyjny i propagujący zdrowy styl odchudzania.

Posługując się przykładami, w bardzo przystępny sposób wyjaśniłeś błędy, które niejednokrotnie, a w zasadzie prawie zawsze popełniałam w codziennym spożywaniu posiłków, stosowaniu różnorakich diet i morderczych ćwiczeń.

Wezmę do serca Twoje uwagi i sugestie. 

Eugenia Stypułkowska


„Zjadłam dosłownie tego e-booka i polecam go każdemu, kto chce się ZDROWO odchudzać”

Ta publikacja bardzo mnie wciągnęła. Naprawdę nie spodziewałam się, że przeczytam ją w jeden dzień.

Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, niby bardzo prostych i naturalnych, ale jednak podczas czytania pojawia się przebłysk że są genialne.

Pisze Pan prostym językiem bez naukowych frazesów. Zjadłam dosłownie tego e-booka i polecam go każdemu, kto chce się ZDROWO odchudzać.

Ja będę na pewno często do niego wracać. 

Anna Macek


„Dopiero Ty mi otworzyłeś oczy”

Przeczytałam całego ebooka z dużym zainteresowaniem.

Jest super, wiele rzeczy z niego niby wiem i stosuję, ale nie tak jak trzeba. Dopiero Ty mi otworzyłeś oczy jak trzeba to robić dobrze żeby widać było efekty.

Zaczynam ostatnią, ale myślę że skuteczną „kurację odchudzającą” z Tobą.

Dziękuję jeszcze raz za możliwość startowania w tym konkursie, bardzo cieszę się z wygranej i niecierpliwie czekam na dalsze materiały.

Iwona Pielarska, Rogoźno


„Nie mogę się doczekać kiedy wykorzystam wszystkie Twoje rady i sugestie”

Twój ebook bardzo mi pomógł w zrozumieniu jak „dobrze ruszyć z miejsca”. Jest  w nim bardzo dużo cennych wskazówek odnośnie odchudzania.

Nie mogę się doczekać kiedy wykorzystam wszystkie Twoje rady i sugestie. Jeszcze raz dziękuję bardzo za szansę jaką otrzymałam i serdecznie wszystkim polecam bo Warto ! 

Pozdrawiam

Magdalena Żywicka


„Przeczytałam Twojego e-booka prawie jednym tchem”

Przeczytałam Twojego e-booka prawie jednym tchem i bardzo mi się spodobał. Zaskoczyły mnie, (pozytywnie oczywiście), treści w nim zawarte.

Są to prawdy tak elementarne i podstawowe, że aż nie chce się wierzyć, że my „rzesza odchudzających się” ich nie znamy i nie stosujemy. Twoje uwagi dotyczące rodzajów głodu, stanów równowagi ciała dały mi wiele do myślenia.

Generalnie wszystkie Twoje wskazówki są bardzo proste i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych, trzeba tylko trzymać się w ryzach a efekt niewątpliwie nadejdzie. Sama próbuje się zastosować do tych odkryć.

Elżbieta Szczygłowska


„Wskazówki w nim zawarte jasno pokazują nam błędy popełniane każdego dnia”

Napisanie e-booka „Dlaczego nie mogę schudnąć” było świetnym pomysłem. Na pewno pomoże wielu ludziom w zmaganiach ze swoją nadwagą.

Wskazówki w nim zawarte jasno pokazują nam błędy popełniane każdego dnia w sposobie spożywania posiłków, nieumiejętnie wykonywanych ćwiczeń i wybieraniu niewłaściwych diet, które tylko nam szkodzą.

Będzie na pewno pomocny przy podjęciu decyzji o mądrym odchudzaniu bez efektu jojo.

Małgorzata Kustusz


 „Zobaczyłam jasny obraz tego, dlaczego do tej pory nie mogłam schudnąć”

Dzięki e-bookowi Marcina zobaczyłam jasny obraz tego, dlaczego do tej pory nie mogłam schudnąć. Najbardziej podobało mi się to, że informacje zostały przekazane w prosty i przejrzysty sposób.

Dowiedziałam się między innymi jak wyeliminować fałszywy sygnał o sytości które wysyłało mi moje ciało, i jak poradzić sobie z jednym z najgorszych nawyków żywieniowych które miałam.

Magdalena Piotrowska


„Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak wydawałoby się trudne problemy, tak łatwo można rozwiązać”

Twój ebook jest super, bardzo przystępnie i nowatorsko napisany. Bardzo mi pomógł, bo dostrzegłam błędy, które popełniałam w trakcie stosowania moich licznych diet.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak wydawałoby się trudne problemy, tak łatwo można rozwiązać. Tylko podczas stosowania wstępnych wskazówek udało mi się zrzucić 2 kg, aż nie mogę się doczekać kolejnych. 

Maria Konior


„Czytając ten tekst ma się wrażenie, że ktoś wyciąga do nas pomocną dłoń”

Ta publikacja od samego początku motywuje nas do systematycznej zmiany swojego podejścia do jedzenia, odchudzania, ćwiczeń oraz siebie.

Autor w przystępny i przyjazny sposób przedstawia, wraz z konkretnymi przykładami, opis błędów jakie popełniamy na co dzień próbując uzyskać lepszą, zgrabniejszą sylwetkę.

Czytając ten tekst ma się wrażenie, że ktoś wyciąga do nas pomocną dłoń i spokojnie, bez krytyki, ze zrozumieniem prowadzi nas do zmiany nawyków niszczących nasze marzenia o byciu szczupłym.

Cieszę się że mogłam ją przeczytać. 

Joanna Bryk z Krakowa


 

 

Kurs „Sekret Odchudzania z Pasją”

 

„Kurs nie spełnił moich oczekiwań. Przerósł je…”

Szczerze? Kurs nie spełnił moich oczekiwań. Przerósł je… Nie miałam pojęcia, że zadziała i wniesie w moje życie tyle pozytywnych zmian.

Jestem wdzięczna każdego dnia, za Twój trud, pracę i wiarę jaką na nas „kursantów przelałeś i przelewasz 🙂 

Mam chęć do działania, chce mi się żyć… i kurcze gdybym mogła to skakałabym z radości, ale ponieważ mam świadomość, że głupio bym wyglądała skacząc po ulicy to skacze w domu i spalam kalorie, w ramach gimnastyki, na którą mam teraz tak wielką chęć, jakiej mi zawsze brakowało 🙂 

To wszystko o czym pisze, spowodował i kurs i sama znajomość z Tobą. Tak jak pisałam będę i jestem Ci wdzięczna na całe już życie 

Kasia

 

„z Twoim kursem idę ciągle w dół”

Marcin Twój kurs jest super. Uczy jak i które nawyki trzeba w życiu zmienić na zawsze. 

Mówi o prostych i niby znanych sposobach… Cała sztuka polega jednak na tym, żeby to zaistniało w naszym życiu na co dzień.

Ja z Twoim kursem idę ciągle w dół… Schudłam już 7 kg, a wierze że do wiosny będzie ich już 15. Dziękuję Ci za dobre rady. Jestem wdzięczna , że miałam okazje spotkać Cie na mojej drodze.

Pozdrawiam,

Bożena Michałowska, lat 57

„Twój kurs mnie bardzo zaskoczył”

Cześć Marcin. Jestem w szoku… Parę dni temu zamówiłam twój kurs i stosuje się do twoich prostych zasad.

Na początku miałam trochę wątpliwości czy one pomogą. Jestem weteranka diet i uprawiam sport. Od 16 roku życia miałam problemy z wagą. Na zmianę chudłam i tyłam 20 kilo do góry lub w dół. Odchudzałam się głodząc, a potem nie wytrzymywałam i rzucałam się na jedzenie.

Parę lat temu w końcu udało mi się schudnąć, ale moja waga ciągle skakała 5 kilo w dół lub w górę  Staram się jeść wszystko light i nie za dużo, ale potem przychodzi taki tydzień, że nie mogę się opanować i sobie pozwalam a moja waga rośnie. A potem znowu sobie odmawiam jedzenia, żeby ja zbić i tak w kółko.

Przez te cale kontrolowanie co jem dostałam obsesji – całe moje życie kręciło się wokół jedzenia. Cały czas o nim myślałam. O odchudzaniu wiem prawie wszystko ze strony dietetyki i kulturystki. Tam piszą tylko o redukcji kalorii, zmniejszeniu węglowodanów i zwiększeniu białka w diecie + ćwiczenia. Ten system doprowadził mnie tylko do frustracji i ciągłego myślenia o jedzeniu. 

Twój kurs mnie bardzo zaskoczył  Choć tyle czytałam o dietach to nigdy nie słyszałam o metodach które opisujesz. W twoim kursie mówisz, żeby się ważyć raz na dwa tygodnie, ale ja nie wytrzymałam. Po tygodniu weszłam na wagę i jestem w szoku. Jadłam co chciałam, przestrzegałam twoich zasad, nie czułam głoduprzestałam myśleć obsesyjnie o jedzeniu i waga dziś pokazała 1 kolo mniej…

Jestem w szoku… Szczerze nie wierzyłam że twój system zadziała, bo wydaje mi się że jadłam w ostatnim tygodniu więcej niż normalnie i to na co miałam ochotę. Czuje się oszukana: internet, gazety, trenerzy fitness, książki – wszyscy mnie oszukali.

Przez lata cierpiałam odmawiając sobie jedzenia, żeby w miarę utrzymać wagę. Twój sposób to coś niesamowitego, jest prosty, tani i skuteczny. Czemu mi nikt o tym wcześniej nie powiedział…

Gosia

 

“Twój kurs mi bardzo pomógł”

Twój kurs mi bardzo pomógł, ponieważ ukierunkowałeś mnie, w którą stronę mam podążać aby odnieść sukces.

Co więcej jest rzeczywiście tak jak opowiadasz na kursie: od samego początku człowiek wyczuwa zmianę, począwszy od samopoczucia, aż po zmianę fizyczną, która z czasem nadejdzie w pełni!

Nie zawsze da się stosować do Twoich metod, jednak w moim przypadku, gdy poczułem te zmiany w swoim organizmie, to PRAGNĘ za każdym razem wracać do „Odchudzania z Pasją” 🙂

Maciej Tyrała – student

 

„W talii zeszło mi około 10 cm”

Ja postanowiłam zmieniać swój styl życia na taki, który proponuje Marcin ok 3 miesiące temu. Pierwsze efekty zobaczyłam dość szybko, potem waga stanęła w miejscu i strasznie się denerwowałam, bo wykupiłam sobie jego kurs i po małej zmianie nie było dalszych efektów 🙁 

Wówczas moja znajoma mi poradziła „Justyna zamiast wciąż stawać na wagę weź miarę zapisz swoje centymetry i zobaczysz, że zdziwisz się jak twoje ciało się zmienia”. Jak mi poradziła, tak też zrobiłam i wyobraźcie sobie, że w talii zeszło mi ok. 10 cm, w brzuchu i biodrach ok. 5 cm, a w udach 3 cm.  

Mimo, że waga ustabilizowała się na jednym poziomie, ja wciąż chudnę, sądzę jednak, że brak w zmianie wagi jest spowodowany tym, że zaczęłam ćwiczyć, podobno mięśnie ważą 😀 Styl życia wg Marcina, stał się moim stylem życia nie na chwilę, jako dieta odchudzająca, ale już tak na zawsze i najlepsze w nim jest to, że nie czuję jakobym coś w życiu traciła, odmawiała sobie czegoś, jest wręcz przeciwnie.

Wszystko zależy od naszego nastawienia, wiary w to co możemy zrobić. To co jeszcze zmieniło się w moim życiu oprócz odżywiania to nastawienie do życia. Niegdyś byłam zamkniętą i raczej nieszczęśliwą samotnicą – pesymistką. Marcin zaraził mnie swoim optymizmem, chęcią życia wg PIĘKNYCH i DOBRYCH zasad, tak, by zwracać uwagę na uczucia innych, żyć zauważając ludzi w koło i to jest jedna z największych zasług Marcina wobec mojej osoby 🙂 

Jestem o wiele szczęśliwsza i szczuplejsza. Marcin zaraził mnie też swoim pozytywnym nastawieniem do sportu, teraz bardzo lubię ćwiczyć i daje mi to tak wiele radości i satysfakcji. Kiedyś gdy pomyślałam o aktywności fizycznej to robiło mi się niedobrze. Bardzo cieszę się, że natrafiłam na jego stronę. Dzięki niemu moje życie zmieniło się w każdej dziedzinie i za to najbardziej DZIĘKUJĘ CI MARCINIE.

Sądzę, że nawet jeśli powiem, że ocalił on mój związek od rozpadu, to nie będzie to zbyt dużo powiedziane Gdy teraz patrzę na „starą” siebie i porównuję do tej obecnej to różnica jest tak ogromna, że gdyby w moim życiu nie nastąpiła zmiana mój mąż chyba w końcu, by ze mną nie wytrzymał i… kiedyś tak często się kłóciliśmy o byle co, teraz o wiele częściej odpuszczam, bo wiem że nie warto. 

Zaufaj Marcinowi, daj mu się poprowadzić, niech stanie się on twoim mentorem, tak jak stał się moim. Naprawdę będziesz mu później wdzięczna. Jeśli o mnie chodzi, to powiem jeszcze, że cała moja rodzina ma nadwagę i od zawsze miałam wmawiane „takie są twoje geny, nigdy nie będziesz chuda”…a jednak może jeszcze chuda nie jestem, ale jestem na najlepszej drodze, by tak było.

Zresztą dla mnie już jest cudowne to co osiągnęłam, a gdy rodzina i znajomi mówią jak pięknie wyglądasz, jak schudłaś to aż chce się żyć i to wszystko na prawdę bez wielkich wyrzeczeń.

Justyna